Coś poszło nie tak

Czy mogę zmienić adres doręczenia mojej paczki?

FedEx może uwzględnić prośbę o zmianę adresu wyłącznie, gdy spełnione są poniższe warunki:

  • Nadawca nie nałożył żadnych ograniczeń na zmianę adresu
  • Nowy adres nie znajduje się w innym kraju 
  • Przesyłka nie została jeszcze doręczona 

W przypadku przekierowania paczki zastosowanie mogą mieć też dodatkowe ograniczenia i opłaty. Należy zauważyć, że usługa przekierowania nie jest usługą gwarantowaną, jako że nie możemy fizycznie zmienić pierwotnego listu przewozowego załączonego do przesyłki. Dlatego gwarancja zwrotu pieniędzy FedEx nie ma zastosowania do przesyłek, w których zmianie uległ adres doręczenia.

Alternatywnie można poprosić o zatrzymanie przesyłki w placówce FedEx do odbioru, zamiast jej doręczania. Osoba upoważniona do odbioru paczki będzie musiała okazać dowód tożsamości ze zdjęciem. Nasza gwarancja zwrotu pieniędzy nie ma zastosowania do przekierowanych przesyłek. FedEx zastrzega sobie prawo do wybrania środka transportu w celu dostarczenia przesyłki do nowego miejsca przeznaczenia w jak najkrótszym terminie. Będziemy starali się uwzględnić nową prośbę doręczenia, ale procedury operacyjne mogą skutkować opóźnieniem.

Czy to jest pomocne?

Tak Nie

Informacja była:

Niniejsze pytania i odpowiedzi mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do zawierania umów. Aby uzyskać dodatkowe informacje, możesz zapoznać się z Warunkami przewozu FedEx dla regionu EMEA dostępnymi na fedex.com.

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Zadzwoń do nas

Nasz zespół jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

Tel. stacjonarne: 801 002 800*

Tel. komórkowe: 22 211 80 00*

*koszt według stawek operatora

Czat z naszym zespołem

Wirtualny Asystent FedEx służy pomocą

Rozpocznij